باشگاه سوار کاری و کالسکه رانی رخش

 

*

*

باشگاه سوار کاری و کالسکه رانی رخش
تالش ،ساحل قروق
به مدیریت طاهر بالا زاده تلفن ۰۹۱۱۷۶۳۱۱۸۰
این باشگاه در ساحل قروق تالش قرار دارد در گفتگویی که با مدیر این باشگاه داشتیم اظهار داشتند :این باشگاه هم مانند دیگر طرح های توریستی شهر تالش در زمان تصدی مهندس هوشنگ عباسقلی زاده در اراضی ساحلی قروق تالش تاسیس شده است .

و هدف ازتاسیس این باشگاه توسعه ورزش سوار کاری و ایجاد مکانی برای بر گزاری مسابقات اسب سواری می باشد چون ورزش سوار کاری یکی از سالمترین ومفرح ترین ورزشهاست .در این باشگاه خدمات دیگری هم ارائه می شود از جمله آموزش برای تمام گروه های سنی اعم ازسوار کاری حرفه ای و نیمه حرفه ای.

این باشگاه هم چنین آماده ارائه خدمات به علاقه مندان ورزش سوار کاری و کالسکه رانی تفریحی می باشد و در خدمت عروس داماد هایی می باشد،که علاقه مند هستند در آغاز زندگی مشترک از کالسکه سواری تصاویر و فیلم هایی را برای خودشان ثبت کنند.

این باشگاه در اراضی ساحلی قروق در ساحل دریا قرار دارد و امید است مسئولین کمبود های خدماتی از جمله برق و گاز این باشگاه را برطرف نمایند و عنایت بیشتری به این مکان ورزشی داشته باشند تااین باشگاه رونق بیشتری داشته باشد .

اقای طاهر بالا زاده همچنین گفتند که در این باشگاه حدود ۴۰ راس اسب از نژاد های بومی محلی ،اسب کرد،عرب خوزستان،اسب اصیل ایرانی (اسب شاهسون)،اسب خزری ،نژاد تروبرد انگلیسی،اسبچه خزری بسیار کمیاب و همچنین اسب اصیل ایرانی که به نام نژاد عرب مصری معروف شده است نگهداری می شود.

وی هزینه های هر راس اسب را حدود ۶۰۰ هزار تومان در ماه عنوان کرد و گفت که در این باشگاه اصطبل های بهداشتی داریم که حدود ۵۰ باکس است و این اتاقک ها برای استراحت و محافظت از گرما و سرما می باشد.

وی هم چنین افزود که حدود شانزده دوره مسابقه برگزار کردیم که بالای ۵۰۰ نفر تماشاگر از این مسابقات دیدن کردند.

DSC_6427

منبع: اسفندیار آفاجانی

The following two tabs change content below.
خطبه سرا

خطبه سرا

خطبه سرا at تالش
خطبه سرایی هستم و افتخار خدمتگزاری را در این وبلاگ "اطلاع رسانی خطبه سرا" بدست آورده ام من کامل نیستم اما خوشحال می شوم مکمل ناقصی من باشید در هر نوشته ای. آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما کاربران محترم هستم.
 

نوشته های مشابه

  • نوشته مشابهی یافت نشد
 
 

0 دیدگاه به ثبت رسیده است

شما میتوانید اولین کسی باشید که دیدگاه خود را داده است .

 
 

پاسخی بدهید !

 
 
 

 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین