آرش یونس نژاد موفق به کسب مدرک بین المللی (PET) از دانشگاه کمبریج انگلستان شد.

 

*

*khotbehsara2

آرش یونس نژاد یازدهم اسفند ۱۳۷۶ درخطبه سرا از توابع شهرستان تالش متولد و در مدارس خطبه سرا مشغول تحصیل شده و پس از گذراندن مقاطع ابتدایی وراهنمایی،هم اکنون در دبیرستان شهید مدرس شهرستان تالش، در رشته ریاضی فیزیک، درحال ادامه تحصیل هستند.
ایشان یادگیری زبان انگلیسی را از دوران کودکی آغاز کرده و پس از چند سال فراگیری این زبان ،در سال ۱۳۸۹ موفق به کسب مدرک بین المللی (KET)شدند .کسب این موفقیت موجب شد تا ایشان ،مشتاقانه به ادامه فراگیری ادبیات انگلیسی پرداخته و در آذر ماه سال جاری(۱۳۹۲)در آزمون بین المللی شرکت  و موفق به کسب مدرک بین المللی (PET) از دانشگاه کمبریج انگلستان شوند .ایشان موفقیت خودشان را حاصل تلاش و زحمات پدر ومادر و مربیان اموزشگاه جوانه ها دانسته و از زحمات آنها تشکر و سپاسگزاری می نماید.

ضمن عرض تبریک به ایشان و جامعه فرهنگی تالش، آرزوی موفقیتهای بیشتر را برای ایشان وتمام جوانان تالش آرزومندیم.

arash yonesnejad

توضیح:

مدرک(KET  (Key English Test :
این مدرک و آزمون در سطح A2 در طبقه بندی ALTE  قرار دارد و اولین آزمون از سری آزمونهای زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج می باشد . KET  برای افرادی طراحی شده است که دانش انگلیسی آنها در سطح مقدماتی و حداقل مهارت زبانی لازم برای سفر به یک کشور خارجی است . شرکت کنندگان باید بتوانند نکات و مفاهیم اصلی متون ساده را دریابند و در موقعیتهای عادی ارتباط برقرار کنند .

مدرک (PET   (Preliminary English Test :
این مدرک و آزمون در سطح B1  در طبقه بندیALTE   قرار دارد و دومین آزمون از سری آزمونهای زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج می باشد . PET  برای افرادی طراحی شده است که دانش انگلیسی آنها برای انجام فعالیتهای اجتماعی روزمره مانند کار و تحصیل مناسب می باشد . این آزمون نشان دهنده توانایی فرد در رویارویی با موقعیت های نسبتاً ساده ، خواندن کتب درسی  و مقالات ابتدایی و نوشتن متونی مانند نامه های شخصی و …. می باشد . شرکت کنندگان باید دامنه وسیعی از واژگان را بدانند و بتوانند زبان را به صورت مناسب در موقعیت های گوناگون به کار گیرند .

منبعhttp://sfandiar91.blogfa.com

The following two tabs change content below.
خطبه سرا

خطبه سرا

خطبه سرا at تالش
خطبه سرایی هستم و افتخار خدمتگزاری را در این وبلاگ "اطلاع رسانی خطبه سرا" بدست آورده ام من کامل نیستم اما خوشحال می شوم مکمل ناقصی من باشید در هر نوشته ای. آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما کاربران محترم هستم.
 

نوشته های مشابه

  • نوشته مشابهی یافت نشد
 
 

۳ دیدگاه

  1. اقای فرجامی متشکرم از بابت این اطلاعات

  2. مرتضی کرمی گفت:

    تبریک میگم

  3. ناشناس گفت:

    نامه ساده رو حتی دانش آموز راهنمایی هم میتونه بنویسه…ارزش این مدرک بیشتر از ایناست..

 
 

پاسخی بدهید !

 
 
 

 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین