شرکت پویا ارتباطات فرجام موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی تک ستاره شد

 
نماد اعتماد فرجام

نماد اعتماد فرجام

شرکت پویا ارتباطات فرجام  (سهامی خاص)  www.farjampc.ir موفق به کسب  نماد اعتماد الکترونیکی با درجه یک ستاره از سامانه ملی اعتماد الکترونیکی eNamad.ir وزارت صنعت ، معدن و تجارت شد ، از این پس با اعتماد بیشتر از ما خرید نمائید.

نماد اعتماد الکترونیک تنها به آن دسته از فروشگاه های اینترنتی که دارای معیارهای قانونی برای ارایه کالا و خدمات از طریق اینترنت به مشتریان را دارند اهدا می شود.

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی بوده و در کشورمان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه های مجازی را عهده دار می باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در صفحه نخست وب سایت‌هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد به نمایش در می آید.

جهت مشاهده سایتها و فروشگاههای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی و سایت پویا ارتباطات فرجام  (سهامی خاص) ، به آدرس www.eNamad.ir مراجعه نمایید.

اعتماد شما باعث افتخار و مایه دلگرمی ماست

The following two tabs change content below.
خطبه سرا

خطبه سرا

خطبه سرا at تالش
خطبه سرایی هستم و افتخار خدمتگزاری را در این وبلاگ "اطلاع رسانی خطبه سرا" بدست آورده ام من کامل نیستم اما خوشحال می شوم مکمل ناقصی من باشید در هر نوشته ای. آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما کاربران محترم هستم.
برچسب‌ها
 

نوشته های مشابه

  • نوشته مشابهی یافت نشد
 
 
 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین