مدرسه پیر رضوان خطبه سرا

 

rezvan

 

خطبه سرا مهد عرفان اسلامی و زادگاه اولین مکتب علم و دانش در تالش مدرسه پیر رضوان خطبه سرا تاسیس سال ۱۳۰۲ه.ش بعنوان اولین دبستان شهرستان های تالش ماسال رضوانشهر

The following two tabs change content below.
خطبه سرا

خطبه سرا

خطبه سرا at تالش
خطبه سرایی هستم و افتخار خدمتگزاری را در این وبلاگ "اطلاع رسانی خطبه سرا" بدست آورده ام من کامل نیستم اما خوشحال می شوم مکمل ناقصی من باشید در هر نوشته ای. آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما کاربران محترم هستم.
 

نوشته های مشابه

 • نوشته مشابهی یافت نشد
 
 

یک دیدگاه

 1. کتاب خواندن ممنوع!
  امروز یکی از اهالی خطبه سرا می گفت :فرزندم را بردم در مدرسه راهنمایی ثبت نام کردم با ارائه مدارک لازم و پرداخت مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان مرحله ثبت نام تمام شد .
  ایشان اظهار کردند که به خاطر نبود کتابخانه در خطبه سرا از خانم مدیر ( یامعاون) اجازه خواستم چند جلد از کتابهایی که در قفسه دفتر مدرسه انبار شده را به طور امانت داده تا پس از مطالعه به طور صحیح و سالم دوباره به مدرسه باز گردانده شود .
  خانم مدیر از دادن کتاب برای مطالعه خود داری کرده و گفتند که آموزش و پرور ش تالش به ما دستور داده که هر دانش آموزی که می خواهد کتاب بخواند باید در مدرسه بخواند و حق بردن کتاب به خانه را ندارد .
  این موضوع فعلا در این فضا اطلاع رسانی می شود و در آینده پی گیری خواهد شد که چرا اداره آموزش و پروش و یا مدیر مدرسه می خواهندجلوی علم و آگاهی دانش آموزان را بگیرند ؟آیا کتابهای موجود در کتابخانه های کوچک مدارس برای انبار کردن و خاک خوردن است یا برای مطالعه دانش اموزان ؟؟

  چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۲۲

 
 

پاسخی بدهید !

 
 
 

 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین