مرگ راکب موتورسوار با برخورد به خودروی سواری در روستای کشلی

 

keshli (2)keshli (1)

شنیده ها حاکی از این است ، شب گذشته در برخورد یک دستگاه سواری با موتورسیکلت در روستای کشلی خطبه سرا ، موجب مرگ موتور سوار و مجروح شدن دیگر راکب آن شد.

این حادثه در بازار کشلی که چندین سال است از نبود دور برگردانهای اصولی و روشنایی در مسیر جاده اصلی رنج می برد اتفاق افتاده است .

قابل ذکر است، تاکنون پیمانکاران جاده ها هیچ برنامه ای را برای ایجاد زیرگذر ها یا روگذرها برای جاده هایی که از مناطق مسکونی عبور می کنند را نداشته اند .

در چنین روستاهای پرجمعیت، کسی به فکر احداث پل هوایی برای عبور امن بومیان منطقه نیست تا شاید اتفاقی دیگر حداث شود و باید با این شرایط موجود بگوییم که این داستان همچنان ادامه دارد.keshli (3)

 

The following two tabs change content below.
خطبه سرا

خطبه سرا

خطبه سرا at تالش
پویا فرجامی هستم و افتخار خدمتگزاری را در این وبلاگ "اطلاع رسانی خطبه سرا" بدست آورده ام من کامل نیستم اما خوشحال می شوم مکمل ناقصی من باشید در هر نوشته ای. آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما کاربران محترم هستم.
برچسب‌ها,
 

نوشته های مشابه

  • نوشته مشابهی یافت نشد
 
 

0 دیدگاه به ثبت رسیده است

شما میتوانید اولین کسی باشید که دیدگاه خود را داده است .

 
 

پاسخی بدهید !

 
 
 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین