مشکلات دامداران شاه میلرزان

 

*

*

روستای کوهستانی شاه میلرزان خطبه سرا
دامداران جنگل نشین با مشکلات زیادی مواجه هستند،به خاطر زندگی در کوهستانهای پرشیب و مناطق صعب العبور از خیلی امکانات رفاهی محروم هستند و هزینه های دامداری و کشاورزی در مناطق کوهستانی بسیار بالاست و دولت هم نتوانست طرح خروج جنگل نشینان اجرا کند وبه همینخاطر خیلی از جوانان روستا ها به شهر ها مهاجرت کردند و اغلب کسانی هم که در روستا ها ماندند مجبورند با تلاشهای شبانه روزی لقمه نانی دربیاورند .
عکسی که مشاهده می کنید مربوط به روستای شاه میلرزان میباشد و با اینکه این روستا توریستی می باشد ودارای مناظر طبیعی بکر و زیارتگاه قدیمی می باشد واز نظر توریستی می تواند منبع در آمدی برای اهالی باشد ولی به خاطر وضعیت نامناسب صنعت توریسم در کشور تمام امید ها بسته شده است .

DSC_6171

منبع: اسفندیار آفاجانی

The following two tabs change content below.
خطبه سرا

خطبه سرا

خطبه سرا at تالش
خطبه سرایی هستم و افتخار خدمتگزاری را در این وبلاگ "اطلاع رسانی خطبه سرا" بدست آورده ام من کامل نیستم اما خوشحال می شوم مکمل ناقصی من باشید در هر نوشته ای. آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما کاربران محترم هستم.
 

نوشته های مشابه

  • نوشته مشابهی یافت نشد
 
 

0 دیدگاه به ثبت رسیده است

شما میتوانید اولین کسی باشید که دیدگاه خود را داده است .

 
 

پاسخی بدهید !

 
 
 

 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین