معرفی وبلاگ نویسان خطبه سرا

 

*

*web khotbehsara

در هزاره سوم و با حضور فناوری های نوین ابزار معرفی کشورها ، شهرها و روستاها تغییر اساسی پیدا کرده و وب سایت ها و وبلاگ ها ابزار معرفی این مناطق در سراسر جهان شده اند . با توسعه امکانات زیر ساخت فناوری اطلاعات ، پیش بینی می شود که نه تنها شهرها و روستاها بلکه در آینده تقریبا تمام مردم خود یک وب سایت یا وبلاگ داشته باشند . در این مطلب به معرفی وبلاگ نویسان خطبه سرا پرداخته ایم که این دوستان قصد دارند با تبلیغات و معرفی خطبه سرا در فضای مجازی توانسته باشند امتیازی در بین روستا هاو شهرهای اطراف و  منطقه و جهان کسب کرده باشند.

.

.

.

.

.

* اسفندیارآقاجانی – تالش دیار ناشناخته ها

* محسن مهری – خطبه سرا

* وهاب عباس نیا – جلوه ای از آفرینش (طبیعت تالش)

* جمال مینافام – ایران ویوا

* قارانقوش – خطبه سرا سرزمین زیبائیها

* امین جوانمرد – وب سایت شخصی

* علیرضا سمائی – دهکده تاریخی خطبه سرا

* پوبا فرجامی – طراح سایت

* ……………………….. ¿

قصد دارم همه دوستان رو لینک کنم اما برای اینکه دوستی از قلم نیافته این پست رو میگذارم  که اگر کسی از قلم افتاد یاد آوری کنه تا لینکش کرده و بعدا شرمنده نشم! در صورت تمایل برای لینک شدن در این سایت در کامنت های همین پست؛ گوشزد بفرمائید تا لینکتون کنم! چون ممکن است بعضی از دوستان تمایلی برای لینک شدن در این پایگاه اطلاع رسانی نداشته باشند و لینک کردنشون توسط بنده باعث دلخوریشون بشه! و یا در صورت لینک شدنِ اشتباهی و عدم تمایل برای تداوم لینک, به بنده اطلاع دهید,تا لینک رو اصلاح کنم.

 

با سپاس از همه دوستان !

The following two tabs change content below.
خطبه سرا

خطبه سرا

خطبه سرا at تالش
پویا فرجامی هستم و افتخار خدمتگزاری را در این وبلاگ "اطلاع رسانی خطبه سرا" بدست آورده ام من کامل نیستم اما خوشحال می شوم مکمل ناقصی من باشید در هر نوشته ای. آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما کاربران محترم هستم.
 

نوشته های مشابه

 • نوشته مشابهی یافت نشد
 
 

۳ دیدگاه

 1. سپاس از زحمات شما برای معرفی وبسایتهای منطقه خطبه سرا.
  ودر ضمن بنده از تمام فعالان عرصه مجازی تشکر می نمایم …
  البته تعداد دیگری هم هستند از اهالی خطبه سرا که در فضاهای مجازی فعالیت می نمایند و امیدواریم فعالیتها در این زمینه بیشتر از پیش شده و قلممان در خدمت مردم بوده و در راه اعتلای خطبه سرا و تالش و ایران باشد .

  زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
  هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
  صحنه پیوسته به جاست.
  خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.
  شعر:ژاله اصفهانی

 2. آدرس سایت من خیلی وقته عوض شده.
  آدرس جدید:
  TeamViva.ir

 3. farzad گفت:

  سلام
  لطفا فرصت های سرمایه گذاری شهرک را برای بازدیدگنندگان بیان نمایید.

 
 

پاسخی بدهید !

 
 
 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین