نصب تابلوی ورودی روستای چوپان محله خطبه سرا

 

*

*

نصب تابلوی ورودی روستای چوپان محله خطبه سرا نام قدیمی روستای چوپان محله در قباله های قدیمی به صورت تالش سرا وطالش آمده است . روستای چوپان محله خطبه سرا یکی از روستای تابع دهستان خطبه سرا می باشد . این روستا یک مسجد و یک دبستان و دارای یک شعبه شیلات می باشد.اعضای شورا سه نفره بوده و دارای دهیاری هم می باشد..روستای چوپان محله در قسمت شمالی رودخانه بزرگ خطبه سرا قرار دارد واز طرف دیگر به ساحل دریا متصل می باشد،لوله گاز سراسری از ساحل این روستا عبور می کند.راه اصلی این روستا اسفالت شده و راه دیگری که به جاده شیلات معروف هست خاکی می باشد ، علاوه برمردم تعداد زیادی از کشاورزانِ روستای کشلی از این جاده (جاده شیلات)عبور می کنند .در ضمن این روستا دارای زمین ورزشی هم می باشد واراضی ساحلی این منطقه توسط بومیان و اهالی روستا تبدیل به باغ های کیوی شده است .شغل مردم روستا شالی کاری ،صیادی ،کیوی کاری ،دامداری می باشد در چند سال اخیر محصول کیوی باعث شکوفایی اقتصاد این منطقه شده است .

chopan

منبع: اسفندیار آقاجانی

The following two tabs change content below.
خطبه سرا

خطبه سرا

خطبه سرا at تالش
خطبه سرایی هستم و افتخار خدمتگزاری را در این وبلاگ "اطلاع رسانی خطبه سرا" بدست آورده ام من کامل نیستم اما خوشحال می شوم مکمل ناقصی من باشید در هر نوشته ای. آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما کاربران محترم هستم.
 

نوشته های مشابه

  • نوشته مشابهی یافت نشد
 
 

0 دیدگاه به ثبت رسیده است

شما میتوانید اولین کسی باشید که دیدگاه خود را داده است .

 
 

پاسخی بدهید !

 
 
 

 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین