نوای لطیف

 
مداح مسجد امام حسین (ع)  لیسارامحله پایین

لطیف جعفری مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در تاریخ ۱۳۲۹ در روستای زاویه از توابع شهرستان خلخال متولد شد.وی مداحی را از ۱۲ سالگی نزد میر صالح محمدی در همان روستا آموخت,در فراگیری ردیفهای آوازی ترکی همت وافری بکار بست و از آنها به خوبی در مداحی استفاده نمود.دلبستگی او به حافظ باعث شده که تقریبا در تمامی اجراهای خود چند بیتی از حافظ بخواند مدتی مسئول کانون مداحان شهرستان تالش بود که بدلیل کهولت و خستگی از ادامه مسئولیت صرفنظر نمود.تسلط فزاینده وی به شعر وسبک های شعری و ازبر بودن بسیاری از ابیات مرثیه و عرفانی از امتیازات او می باشد.تلمذ از شعرای بزرگی چون یحیوی ،منزوی و شاهی و… از وی مداحی نکته بین و حساس ساخته است.
The following two tabs change content below.
خطبه سرا

خطبه سرا

خطبه سرا at تالش
خطبه سرایی هستم و افتخار خدمتگزاری را در این وبلاگ "اطلاع رسانی خطبه سرا" بدست آورده ام من کامل نیستم اما خوشحال می شوم مکمل ناقصی من باشید در هر نوشته ای. آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما کاربران محترم هستم.
 

نوشته های مشابه

  • نوشته مشابهی یافت نشد
 
 

0 دیدگاه به ثبت رسیده است

شما میتوانید اولین کسی باشید که دیدگاه خود را داده است .

 
 

پاسخی بدهید !

 
 
 

 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین