پاسگاه انتظامی خطبه سرا

 

*

*

ساختمان قدیمی و متروکه پاسگاه انتظامی خطبه سرا دهه ۷۰ که در اثر مسامحه و استهمال مسئولین محترم امر همچنان بلاتکلیف رها شده است.
محل استقرار: جنب پل بزرگ خطبه سرا
آری شاید آن روز که پاسگاه مختص خطبه سرا را بدون هرگونه برهان و دلیل موجه به شهر تازه تاسیس لیســـار منتقل می نمودند. کسی از مسئولان شهرمان اعتراضی نکرد اما مردم به خوبی متوجه عواقب شوم و متعاقب آن؛ کاهش سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری دولتی و خصوصی در محدوده جغرافیایی خطبه سرا بر مبنای تبلیغات جهت دار همسایگان و برخی سودجویان مرموز شهرستانی شدند لیکن به احترام وفاداری به نظام و انقلاب دم بر نیاوردند همانگونه که با انحلال ناگهانی و اسف ناک اداره پست در خطبه سرا سکوت اختیار کردند…..

pasgah

The following two tabs change content below.
خطبه سرا

خطبه سرا

خطبه سرا at تالش
پویا فرجامی هستم و افتخار خدمتگزاری را در این وبلاگ "اطلاع رسانی خطبه سرا" بدست آورده ام من کامل نیستم اما خوشحال می شوم مکمل ناقصی من باشید در هر نوشته ای. آماده دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات شما کاربران محترم هستم.
برچسب‌ها
 

نوشته های مشابه

  • نوشته مشابهی یافت نشد
 
 
 
 

پاسخی بدهید !

 
 
 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین