پیغام مدیر

 

دوستانی که در بخش کرگانرود اقامت دارند می توانند با ارسال تاریخچه ،معرفی جاذبه های گردشگری و اماکن مذهبی و…روستا و شهر خود ما را در تکمیل این سایت یاری کنند. لذا شما می توانید از بخش آپلود فایل مطالب و فایل های خود را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت روی سایت قرار گیرند.

 

  • بازدید کننده محترم:

    باسلام و احترام و با سپاس از بازدید شمـا خواهشمندیم ما را در جمع آوری مطالب و گسترش اطلاعات در باره روستایمان یاری فرمائید – عکس ها ، نوشته ها ، خاطرات ، فیلم و هر اطلاعاتی که در مورد روستایمان باشد ارسال فرمائید تا در صورت موافقت از طرف شما به نام شما مطالبتان انتشار یابد . قبلاً از همکاری صمیمانه شما کمال تشکر و قدردانی را می نماییم . درصورت تمایل و ارسال درخواست به تارنما ، کاربری شما به مدیریت تبدیل خواهد شد و شما نیز می توانید برای خودتان بخش مطالب داشته باشید .

نام و نام خانوادگی:

پست الکترونیک:

موضوع:

پیغام:

انتخاب فایل

 
 
 
 
 
 


قابل توجه

دوستان و همشهریان عزیزی که فکر می کنند مطالبی مناسب برای درج در سایت دارند می توانند مطلب خود را در قسمت تماس با ما جهت درج در سایت ذکر کنند. البته واضح است که این مطالب پس از یک بررسی اجمالی به جهت اینکه دارای مقصود شخصی و یا توهین به افراد و ادارات و ... و نکات منفی دیگری نباشند و با افتخار در سایت خودتان - پایگاه اطلاع رسانی خطبه سرا - قرار خواهند گرفت. با تشکر ادمین